نمایش «بهرام نامه» در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود

بهرام نامه

نمایش «بهرام نامه» اقتباسی آزاد از هفت پیکر نظامی گنجوی است به نویسندگی حامد رحیمی نصر و طراحی و کارگردانی هدیه رحمت نژاد و با مشاوره کارگردانی سعید داخ که شنبه ۳۰ دی ماه ساعت ۱۸ در قالب تک اجرا به روی صحنه می‌رود.

پاتوق هنر: این نمایش که کاری از گروه «بانوی ایرانی» است به عاشقانه‌ای از هفت پیکر می‌پردازد. کارگردان به شیوه فرم و حرکات موزون و با همراهی موسیقی زنده به اجرای این نمایش پرداخته است.

حسین زارعی، آتنا بشرویه، رهام پاکرو، نگین دراج، مبینا محمدنژاد، هدیه رحمت نژاد، ریان نصیری و  زهره یحیایی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به سرپرست گروه موسیقی کاوه عیدی، نوازنده سازهای کوبه‌ای حسین صالحی، نوازنده کلارینت محمد کاظم‌زاده و خواننده حامد وطن خواه، عکاسان: امیرخدامی و فاطمه فتحعلی زاده، دستیارکارگردان و برنامه‌ریز: سلمان مشیرپناهی، گروه کارگردانی: علی صادقی، محسن ترکمن، سید جعفر پورطاها و طراح لباس: مرضیه کبیری اشاره کرد.

علاقه‌مندان برای دیدن این نمایش که در پردیس تئاتر شهرزاد به آدرس خیابان نوفل لوشاتو، تقاطع رازی  اجرا می‌شود، می‌توانند برای خرید بلیط هم اکنون به سایت تیوال مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

*