اجرای «قیقاج» در شهرزاد آغاز شد

قیقاج

نمایش «قیقاج» به کارگردانی افشین واعظی اجرای خود را در تماشاخانه شهرزاد آغاز کرده و تا دی ماه ادامه می‌یابد.

پاتوق هنر: نسیم افشارپور بازیگر نمایش «قیقاج» به کارگردانی افشین واعظی که چند روزی است اجرایش را در تماشاخانه شهرزاد آغاز کرده،‌ درباره این کار در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس گفت: این کار کاملا رئال و در یک جمع دوستانه به نمایش گذاشته می‌شود.

وی در ادامه افزود: فضای کار در اسباب کشی رخ می‌دهد در واقع می‌خواهد روحیات بهم ریخته افراد را در این فضا نشان دهد که هر کس از درون خود چقدر بهم ریختگی دارد.

افشارپور با اشاره به اینکه تماشاگر خود را از شخصیت‌های داستان دور نخواهد دید گفت: همه کاراکترها یک ماسک به صورتشان دارند نماد رازهایی که هر فردی با خود دارد.

این بازیگر اظهار داشت:‌ کاراکتر اصلی کار من «ماهرو» هستم فردی که در واقع رهبر جمع است و تازه اسباب کشی کرده و به بهانه تولد می‌خواهد موضوع مهمی را به همسرش بگوید اما قبل ازاینکه ماهرو اعتراف کند، تمامی کاراکترها یک به یک چیزهایی برای گفتن دارند که قبلا نگفته بودند.

وی با اشاره به اینکه با توجه به استقبال نمایش احتمال تمدید دارد گفت:‌گروه‌های تئاتری همه به حمایت مردم نیاز دارند و امیدوارم همه کارها مورد حمایت مردم قرار گیرد.

بازیگران این نمایش نسیم افشارپور، هامون سیدی، آیدا جعفری، رامین دلفانی، حامد شریف‌تر و نوشین مینایی فرد و حامد مقدس هستند.

این نمایش از چهارشنبه گذشته ۱۵ آذر آغاز شده و تا پنجم دی در شهرزاد اجرا خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

*